Meivakantie vol avontuur, humor en muziek
De meivakantie staat voor de deur en het Zaantheater heeft een betoverende line-up in petto voor het hele gezin! Van spannende avonturen tot humoristische momenten en betoverende muziek, deze vakantie belooft een ervaring voor jong en oud. Geniet van een aantal bijzondere voorstellingen en workshops die je niet mag missen!
De Klokkenluider van Notre Dame
Vrijdag 18 april – 19:30 uur
In deze familiemusical komt het iconische verhaal van Quasimodo tot leven. Geïnspireerd door de Franse schrijver Victor Hugo en Disney, neemt de voorstelling het publiek mee in een magisch avontuur vol muziek en avontuur. Het verhaal van liefde, strijd en de mysterieuze klokkenluider wordt op indrukwekkende wijze tot leven gebracht voor zowel jong als oud.
Klein, klein vogeltje
Woensdag 30 april – 14:30 uur
Een energieke hiphop-dansvoorstelling voor jonge avonturiers! Twee broertjes zetten hun fantasie in gang wanneer hun tuin verandert in een groot bos vol verrassingen. Met breakdance, acrobatiek en humor ontdekken ze een bijzondere nieuwe vriend in een fantasierijk avontuur. Een must-see voor het hele gezin!
De NEEhoorn
Vrijdag 2 mei – 15:00 uur
De vrolijke musical over de eigenwijze NEEhoorn, gebaseerd op het populaire boek van Marc-Uwe Kling. De NEEhoorn wil nergens bij horen, maar samen met zijn gekke vrienden gaat hij op zoek naar het mysterieuze NERGENS. Een grappige voorstelling vol muziek, humor en vriendschap, voor kinderen en ouders.
Randprogrammering in de meivakantie
Tijdens de meivakantie biedt het Zaantheater spannende workshops aan. De workshops zijn gratis te bezoeken met een ticket voor de voorstelling.
Klein, klein vogeltje: Voorafgaand aan de voorstelling is er van alles te doen in de foyer; kleuren, snavels knutselen en verkleden.
De NEEhoorn workshop 1: Ontdek in het Laboratorium voor Twijfelaars hoe Neehoorntranen magische kleuren krijgen. Meng, schud en zie alles groter en mooier worden! (60 min)
De NEEhoorn workshop 2: Maak je eigen wereldkaart om de weg naar Overal en Nergens te vinden. Neem de touwtjes in handen en bepaal jouw bestemming! (60 min).