Zaantheater Voorkant Barthomburg

Openingstijden
De kassa van het Zaantheater is geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur en telefonisch bereikbaar op 075 6 555 333 of via info@zaantheater.nl. Voor algemene vragen kun je contact opnemen via 075 6 555 345 of info@zaantheater.nl.

Wanneer er ’s avonds een voorstelling is, is de kassa vanaf 18.30 uur geopend tot de start van de voorstelling. Bij voorstellingen op zaterdag en zondag is de kassa een uur voor aanvang van de voorstelling geopend.

Kaartverkoop
Eke Fonteijn, Marie-José van Kuik en Kayleigh Smit
Tel: 075 6 555 333 - info@zaantheater.nl

Receptie en kantoren
Tel: 075 6 555 345 - info@zaantheater.nl 

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca
Janine Overhand, Marjan Hoffman, Lonneke Lanzaat en Yara van Gijn
Tel: 075 6 555 316 - events@zaantheater.nl

Programmering
Kim Muller - 075 6 555 307 - kmuller@zaantheater.nl

Stadsprogrammering en educatie
Sander Buckers - 075 6 555 305 - sbuckers@zaantheater.nl
Tamar Uylenburg - 075 6 555 335 - tuylenburg@zaantheater.nl

Marketing
Liselotte van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol@zaantheater.nl
Caroline Adriaanse - 075 6 555 323 - cadriaanse@zaantheater.nl
Maja Dijkhuis - 075 6 555 326 - mdijkhuis@zaantheater.nl

Elissa Capelle - 075 6 555 325 - ecapelle@zaantheater.nl

Technische Dienst
Mike den Ottolander - 075 6 555 332 - mdenottolander@zaantheater.nl

Boekhouding
Jolanda Vogelaar - 075 6 555 315 - boekhouding@zaantheater.nl

Directeur
Angelique Finkers - 075 6555 345 - info@zaantheater.nl