Aaron

Eten & drinken | ZaanTheaterrestaurant

Zowel vóór als ná de voorstelling kun je in het Zaantheater terecht voor de lekkerste diners of borrelplanken. Geniet in het ZaanTheaterrestaurant voorafgaand aan de voorstelling van een heerlijk twee- of driegangenmenu vol verse seizoens- en streekproducten of praat na in de foyer onder het genot van een volle borrelplank.

Bekijk hieronder het maandmenu van deze maand:
Menu juni

Vanaf september verwelkomen we je met een nieuwe kaart. Schuif vooraf aan in het ZaanTheaterrestaurant en geniet van ons à-la-cartemenu, samengesteld met verse seizoens- en streekproducten. Kies waar je zin in hebt en begin ontspannen aan de voorstelling.

Voor een restaurantreservering in theaterseizoen 2026/2027 vragen wij een aanbetaling van € 15,- per persoon. Dit bedrag wordt verrekend met de eindafrekening.

*Ben je veganist of heb je een allergie? Laat ons dit van tevoren weten via info@zaantheater.nl 

Zoek hier je diner of arrangement

Reserveer