De kaartverkoop van het nieuwe seizoen gestart
Op maandag 2 juni om 10.00 uur is de kaartverkoop voor het nieuwe theaterseizoen in het Zaantheater gestart. Op 19 mei is het programma bekend gemaakt op de website en die week viel ook de nieuwe theatergids bij velen op de mat. De theatergids is ook af te halen in het Zaantheater.
Deze sterren zie je volgend seizoen!
Henry van Loon, Waylon, Patrick Laureij, Selma Visscher, OGENE, Pia Douwes en Jandino – het wordt een seizoen vol toppers. Ook zijn er sterke verhalen zoals Dial M for Murder en De Zaak Shell. In de theatergids lees je nog veel meer. Die ligt nu voor je klaar in het theater.
Vrienden mogen eerder boeken
Wil je als eerste je kaarten veiligstellen? Word dan Vriend van het Zaantheater. Je krijgt niet alleen voorrang op de kaartverkoop, maar steunt ook onze plannen voor de toekomst.
Vriendenverkoop start dinsdag 27 mei om 10.00 uur.
Algemene kaartverkoop begint maandag 2 juni om 10.00 uur.
Word Vriend en mis niets van het nieuwe seizoen.