Zin 33

Z!N festival

Z!N is een bruisende middag vol muziek, ontmoeting en levenslust. Op zondagmiddag 8 maart barst ons theater van de energie, creativiteit en gezelligheid. We vullen het gebouw met pop‑up optredens, workshops, zoete lekkernijen en heerlijke livemuziek. Heb je zin in een vrolijke, inspirerende middag? Loop gerust even binnen!

Vanaf 13.00 uur zijn overal in het theater leuke dingen te doen. Zaanse singer-songwriter Kyara Hollingsworth zingt bijvoorbeeld haar akoestische soul-, pop- en folkmuziek in de foyer, de straattheateract van Tom, Tom & Tom zet de boel op stelten en in de Albert Heijnzaal zingt het Margriet Eshuijs Popkoor van 13.30-14.00.

Je kunt het gratis toegankelijke programma uitbreiden met nostalgisch geprijsde tickets voor de sprankelende Danssalon Bingo van Theun Plantinga (€7,50) en een uniek solo-optreden van Karin Bloemen (€12,50), die speciaal voor deze dag een show samenstelt.

Het programma duurt tot 18.00 uur. Voor de lekkere trek serveren we in de foyer zoete lekkernijen en smakelijke bittergarnituur, zodat je de hele middag zorgeloos onder de pannen bent.

We breiden het gratis programma de komende weken nog verder uit. Bekijk binnenkort hier het blokkenschema .

Wat is er te doen? 

Bingo & Danssalon
Een gezellige bingo met mooie prijzen en fijne muziek, gepresenteerd door showmaster Theun Plantinga. Na afloop verandert de zaal in een sfeervolle danssalon. Kom voor het spel, de muziek en de gezelligheid.

Tijden: 13:30 / 15:00 / 16:30 Kleine Zaal
Toegang: €7,50 (inclusief bingokaart)

Karin Bloemen
Op Internationale Vrouwendag staat Karin Bloemen in het Zaantheater met een speciale solovoorstelling. Ze vertelt persoonlijke verhalen en zingt de mooiste liedjes, gekozen uit haar rijke repertoire. Wat precies voorbij komt blijft een verrassing, maar het wordt een middag vol warmte, humor en muzikaliteit.

Tijd: 15:00-16:00 AH Zaal
Toegang: €12,50

Margriet Eshuijs Popkoor 
Dit koor, geïnspireerd door de muzikale nalatenschap van Margriet Eshuijs, staat bekend om zijn krachtige samenzang en aanstekelijke enthousiasme. Laat je meevoeren en verrassen door dit hartverwarmende en vrij toegankelijke optreden in onze Albert Heijnzaal.

Tijd: 13:30-14:00 AH Zaal
Toegang: gratis (vol = vol)

Company Rav’ Art 
Drie ogenschijnlijk bedaarde oude mannetjes zetten – zodra je even niet oplet – de hele boel op stelten. Licht, vrolijk, herkenbaar en heerlijk absurd: Tom, Tom & Tom bewijzen dat je nooit te oud bent om lol te maken.

Live muziek in de foyer
Kyara Hollingsworth: Laat deze jonge Zaanse singer-songwriter je meevoeren met haar akoestische soul-, pop- en folkmuziek. Kyara’s prachtige warme stem en dromerige muziek zorgen voor een intiem en sfeervol moment waarin je even helemaal kunt wegdromen.