Richard Groenendijk
Gelukkig heb je mij nog
Grof, subtiel, innemend, gevoelig en bovenal oergeestig. Richard Groenendijk – tweevoudig winnaar van de Poelifinario - is niet meer weg te denken uit de Nederlandse theaters. Van een bloedbad aan olijke beledigingen tot ruimte voor zachtheid en waardevolle overpeinzingen: de ras-entertainer neemt het publiek aan de hand mee door zijn leven. Daar valt altijd wel een brandje te blussen. Genadeloos komisch.
Over Richard Groenendijk
Na een seizoen lang de rol van Edna Turnblad in de succesmusical Hairspray te hebben gespeeld, is Richard Groenendijk terug met een gloednieuwe solovoorstelling Gelukkig heb je mij nog.
Zijn vorige voorstelling Voor iedereen beter werd door zowel pers als publiek lovend ontvangen. In 2022 leverde het hem zelfs de Poelifinario op. Een prijs die hij overigens voor de tweede keer in zijn carrière in ontvangst mocht nemen. Hij won hem ook al in 2012 voor Alle dagen.
Prijzen
Regulier
| Rang 1 | Rang 2 | Rang 3 | Toprang |
|---|---|---|---|
| €34,50 | €29,05 | €20,75 | €40,05 |
Diner & Arrangementen
Diner
Kom vooraf aan de voorstelling zorgeloos dineren in ons restaurant met uitzicht over de Zaan.