WEB 2526 TC Ayoub En Verbied Vogels Om Te Fluiten F Andrew Kambel 1
WEB AKF Finale 2024 Foto Jaap Reedijk 07026 Tpz
WEB AKF Finale 2024 Foto Jaap Reedijk 06983 Tpz
Kleine Zaal
€21,50
Cabaret
Uitverkocht

Ayoub Kharkhach

En verbied de vogels om te fluiten

  • Cabaret

‘Misschien wel het mooiste cabaretdebuut van het jaar’, schreef NRC over Ayoub Kharkhach. In zijn warme en troostrijke voorstelling zoekt de cabaretier naar betekenis in alles wat hij tot nu toe heeft meegemaakt. Met een rustige en ontwapenende vertelstijl onderzoekt hij hoe je betekenis geeft aan alles wat je meemaakt.

Waarom bouwen zwaluwen hun nest in een moskee? Wat heeft een egel te maken met een FEBO-muur? En kun je er eigenlijk op vertrouwen dat je moeder altijd de juiste antwoorden heeft? Met muziek als rode draad neemt Ayoub het publiek mee langs herinneringen, vragen en kleine observaties uit zijn leven.

In zijn verhalen komen familie, afkomst, religie, ziekte en eten voorbij. Hij vertelt open en eerlijk over zijn jeugd, de band met zijn moeder en de zoektocht naar zingeving. De voorstelling wisselt persoonlijke verhalen af met liedjes en subtiele humor.

Ayoub Kharkhach (1998) groeide op in Gouda en won in 2024 zowel de jury- als publieksprijs van het Amsterdams Kleinkunstfestival. De jury prees hem als een sterke verhalenverteller met het lef om grenzen te doorbreken. Sindsdien valt hij op door zijn rustige podiumstijl en originele blik op het leven.

 

"Een spannende performer die met niemand in het huidige cabaretveld te vergelijken is." | Mike Peek, Het Parool

"Een goede verhalenverteller. Met een machtige rust hield hij het publiek in zijn greep." | Jelle Brumsen, NRC

 

Lees meer

Prijzen

Regulier
Rang 1
€21,50
Ticketprijs incl. €4,00 drankje & garderobe

Diner & Arrangementen

Diner 2

Diner

Kom vooraf aan de voorstelling zorgeloos dineren in ons restaurant met uitzicht over de Zaan.

Meer info

Misschien ook iets voor jou?

Try-out

Jan Beuving

Dekpunt

info & kaarten
Meer voorstellingen