Plien & Bianca
Harrekidee!
Plien & Bianca zijn al jaren een genre op zich binnen de Nederlandse komedie. Met hun meesterlijke imitaties, scherpe dialogen en feilloze timing behoren ze tot de absolute top van het cabaret. Het publiek kreeg vorig seizoen dan ook geen genoeg van Harrekidee, dat nu een reprise krijgt.
In deze voorstelling trekken Plien van Bennekom en Bianca Krijgsman in sneltreinvaart langs een stoet aan onvergetelijke typetjes. Met hun herkenbare humor, sterke scènes en gevoel voor timing weten ze iedere zaal moeiteloos mee te krijgen. Hun komedie is even scherp als warm. Hilarisch, maar soms ook verrassend ontroerend.
“Onbekommerd lachen” ★★★★ – Trouw.
Plien & Bianca leerden elkaar kennen op de Academie voor Kleinkunst in Amsterdam, waar ze in 1993 afstudeerden. In 1996 wonnen ze het Cameretten Festival. Sindsdien zijn ze podia blijven veroveren. Hun voorstelling Gaat het nog door? werd genomineerd voor de Poelifinario en in 2017 ontving het duo de Johan Kaartprijs voor hun bijdrage aan het Nederlandse theateramusement.
Met Harrekidee bewijzen ze opnieuw waarom ze al jaren tot de publieksfavorieten van het Nederlandse cabaret behoren.
“Een verrassend en weldadig eind.” ★★★★ – Trouw
“Hemels showbiz-decor.” – Theaterkrant
Prijzen
Regulier
| Rang 1 | Rang 2 | Rang 3 | Toprang |
|---|---|---|---|
| €37,50 | €31,45 | €22,25 | €43,65 |
Extra informatie:
| Heeft een pauze: | Nog niet bekend |
|---|---|
| Ik wil: | lachen en ontspannen |
Diner & Arrangementen
Diner
Kom vooraf aan de voorstelling zorgeloos dineren in ons restaurant met uitzicht over de Zaan.