WEB Kantjil Jan Hoek Zaantheater

Kantjil en de tijger (8+)

De Toneelmakerij en Oorkaan

  • Jeugd & Familie
Albert Heijnzaal Verkoop start 2 juni
Meer Info

De Toneelmakerij en Oorkaan nemen je mee op reis naar een wereld vol verborgen herinneringen. Meeslepend muziektheater over een oma met een laatste wens, een dapper meisje op zoek naar antwoorden en het dwerghertje Kantjil, die de zwarte band karate heeft en met wie ze een onverwachte vriendschap sluit.

Indra’s oma Billy is oud en ziek. Haar kleine woonkamer zit vol met een bont gezelschap aan familieleden en vrienden. Er wordt gegeten, gepraat, muziek gemaakt en gewacht op het naderende afscheid. Oma's gaan nu eenmaal dood. Dat is helemaal niet raar, vindt Indra.
Maar waarom is haar familie dan zo rusteloos?

Wanneer haar oma haar laatste wens deelt, wordt Indra plotseling de geschiedenis ingezogen. Ze ontmoet de legendarische Kantjil, haar sidekick uit het geboorteland van oma, die haar wegwijs maakt in haar familiegeschiedenis en de wereld waarin oma Billy opgroeide. Samen leggen ze de puzzelstukjes van oma’s verleden. Kun je te oud zijn om het verleden een plek te geven? Of te jong voor de geschiedenis van je eigen familie?

Elk jaar maakt de Toneelmakerij in samenwerking met een ander (muziek)theatergezelschap een grote zaalproductie voor de hele familie. Na het succes van De Toverfluit, Hans en Griet, As You Like It, 1000+1 Nacht en Giselle, werken we dit najaar samen met het voltallige Oorkaan Ensemble en vijf topacteurs. Een poëtische muziektheatervoorstelling voor iedereen vanaf acht jaar.

Lees meer

Prijzen

Regulier
Rang 1 Rang 2 Rang 3 Toprang
€21,50 €18,45 €13,75 €24,65

Extra informatie:

Heeft een pauze: Nog niet bekend
Ik wil: Met de hele familie
Albert Heijnzaal Verkoop start 2 juni

Misschien ook iets voor jou?

De Kleine Zeemeermin (4+)

Van Hoorne Studios | Met Sita Vermeulen e.a.

info & kaarten
Meer voorstellingen