Johan Goossens
Het volle leven
Eigenlijk zou je iedere dag volmondig ‘JA!’ moeten zeggen tegen het leven. Opstaan en er iets van maken. Na zijn ervaringen in het onderwijs, de darkroom en aan een ziekenhuisbed, vertelt Johan kleurrijk in welke werelden hij nu weer is gedoken. Zo volgde hij een opleiding alternatieve therapie en dronk hectoliters sterrenmix. Tegelijk rolde hij in een bestuursfunctie en herkende zichzelf al snel niet meer terug.
Met zakelijke stem brengt hij punten in op vergaderingen en ‘s nachts stuurt hij passief-agressieve mailtjes met ‘Het heeft me verbaasd dat...’. Zo slaat hij zich met mooie liedjes, gênante grappen en verhalen uit het volle leven dapper door het bestaan. Al voelt hij nog steeds de neiging onder de dekens te willen schuilen.
Over Johan Goossens
Johan Goossens is cabaretier, schrijver en (voormalig) docent. Je kunt hem kennen van De slimste mens, Wie is de Mol?, zijn boeken en eerdere soloprogramma's. Met het lied ‘Briefje’ uit zijn vorige show werd hij genomineerd voor de Annie M.G. Schmidtprijs 2022. Deze zomer verscheen Op Grindr blijf ik 39, een bundeling van zijn columns voor Winq.
Prijzen
Regulier
Rang 1 |
---|
€23,50 |
Extra informatie:
Regie: | Eveline Mol, Wil van der Meer |
---|---|
Met: | Johan Goossens |
Heeft een pauze: | Nog niet bekend |
Ik wil: | Cabaret |
Diner & Arrangementen

Diner
Kom vooraf aan de voorstelling zorgeloos dineren in ons restaurant met uitzicht over de Zaan.