Music & Wonders of The Beatles
Roel van Velzen, Ruben Heinen Daria van den Bercken
Rock pianist Roel van Velzen, jazz/soul pianist Ruben Hein en klassiek pianiste Daria van den Bercken bundelen hun krachten in een unieke show. Vanavond wordt de muziek van The Beatles gevierd en opnieuw ontdekt.
De muziek van The Beatles inspireert nog altijd miljoenen. John, Paul, George en Ringo durfden speels te experimenteren met instrumenten, teksten en stijlen. Nu, precies 60 jaar na de laatste Beatles-tour, spelen Daria, Roel en Ruben verder.
Omringd door een rijke hoeveelheid toetseninstrumenten brengen ze hun eigen versies van grote Beatles-hits, maar ook minder bekende parels van albums als Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band, The White Album en Abbey Road. Met een frisse blik verkennen ze de soul-, jazz-, Motown- en klassieke invloeden in deze muziek.
De drie pianisten vullen elkaar aan en buitelen over elkaar heen als vertellers. Verhalen en muziek lopen naadloos in elkaar over, ondersteund door een band met onder anderen Julian du Perron en Nathalie Schaap.
Daria’s vingers vliegen over de toetsen, de stemmen van Roel en Ruben smelten samen en de band zet in. Geniet van een betoverende avond in het theater met muzikaal spektakel voor alle generaties muziekliefhebbers.
Zoals John Lennon zelf al zong: "A splendid time is guaranteed for all!"
Prijzen
Regulier
| Rang 1 | Rang 2 | Rang 3 | Toprang |
|---|---|---|---|
| €40,50 | €33,85 | €23,75 | €47,25 |
Diner & Arrangementen
Diner
Kom vooraf aan de voorstelling zorgeloos dineren in ons restaurant met uitzicht over de Zaan.
Misschien ook iets voor jou?
Bouke Rocks Elvis
Bouke & The ElvisMatters band