WEB Double Trouble Zaantheater
Kleine Zaal
€22,50
Cabaret

Deng Boy

Double Trouble

  • Cabaret

Succesduo Deng Boy is terug met hun kenmerkende mix van Surinaamse flair en Hollandse nuchterheid. Ook hun nieuwste voorstelling zit weer vol scherpe grappen, onverwachte momenten en vooral veel herkenbare situaties. Soms nodig, vaak compleet onnodig, maar altijd ontzettend grappig. Zoals alleen Deng Boy dat kan brengen, met een mix van Surinaamse flair en Hollandse nuchterheid.

Wat begon als een manier om mensen aan het lachen te maken, is inmiddels uitgegroeid tot een groot succes. Komisch duo Deng Boy weet het publiek keer op keer in te pakken met hun unieke humor en herkenbare verhalen. Met Double Trouble beloven de twee in Suriname geboren grappenmakers opnieuw een avond vol hilariteit.

Kom dus alleen kijken als je houdt van een avond ongegeneerd lachen. Deng Boy houdt je graag een spiegel voor, en die kan soms confronterend zijn. Maar dan wel altijd met een knipoog en een flinke dosis Surinaamse energie.

Double Trouble is een show voor iedereen van 18 tot 118 jaar. Eén ding is zeker: je gaat naar huis met buikpijn van het lachen en een smaak die nog lang blijft hangen.

Lees meer

Prijzen

Regulier
Rang 1
€22,50
Ticketprijs incl. €4,00 drankje & garderobe

Diner & Arrangementen

Dineren In Het Zaantheaterrestaurant

Diner

 Kom vooraf aan de voorstelling zorgeloos dineren in ons restaurant met uitzicht over de Zaan.

Meer info

Misschien ook iets voor jou?

Louise Korthals

Korthals in stukken

info & kaarten
Meer voorstellingen