Grimm
Het Nationale Ballet & ISH
Roodkapje, Assepoester, Doornroosje, Sneeuwwitje en haar zeven dwergen: ze komen allemaal voorbij in GRIMM, een voorstelling van ISH Dance Collective en de Junior Company van Het Nationale Ballet. Deze energieke en fantasierijke voorstelling voor jong en oud bewijst dat hiphop en ballet een gouden duo zijn.
Fantasiewereld
Via een videogame belanden twee broers in een fantasiewereld. Zij komen in het spel een boze heks tegen die de macht over vier koninkrijken probeert te krijgen. Dat lukt de heks alleen wanneer hij knappe prinsen aan Roodkapje, Sneeuwwitje, Assepoester, Doornroosje en Rapunzel weet te koppelen. Uiteraard helpen de broers graag een handje mee om daar een stokje voor te steken.
Verbluffende pirouetten en head spins
Door de videoprojecties lijkt in GRIMM álles mogelijk: een fruitig lentebos verandert in no time in een onheilspellend heksenwoud. Daarin laten de dansers zien waar ze goed in zijn: duizelingwekkende pirouetten, imponerende sprongen, schokkerige popping-and-locking-bewegingen en verbluffende head spins.
“Deze zinderende familievoorstelling is zonder twijfel de meest fantasierijke dansvoorstelling van het theaterseizoen.” – Trouw ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Prijzen
Regulier
Rang 1 | Rang 2 | Rang 3 | Toprang |
---|---|---|---|
€31,50 | €26,65 | €19,25 | €36,45 |
Extra informatie:
Regie: | Marco Gerris & Ernst Meisner |
---|---|
Overige: | Decor en video: Aitor Biedma | Kostuums: Studio RUIM - René van der Leest en Sigrid van Kleef | Licht: Mike den Ottolander |
Heeft een pauze: | Nog niet bekend |
Ik wil: | Met de hele familie, Avondje uit |
Diner & Arrangementen

Diner
Kom vooraf aan de voorstelling zorgeloos dineren in ons restaurant met uitzicht over de Zaan.
Misschien ook iets voor jou?

Dansschool Moving Harmony
Jubileumvoorstelling 15 jaar