MELK
Een ‘motherfokking’ musical
MELK is een brave new musical over het moederschap in al haar facetten. Een openhartige musical vol lef en humor, gemaakt en verteld door een collectief van explosief nieuw talent. Je volgt een moeder die uit wanhoop in haar kofferbak gaat liggen, de hoogzwangere vrouw die wordt bedolven onder Instagram-adviezen en momfluencers, iemand die geen kinderen wil, het stel bij wie het niet lukt en een vrouw bij wie het er gewoon nooit van gekomen is.
Na het zien van deze ‘motherfokking’ musical kijk je met een andere blik naar je moeder, jezelf en die vrouw met het krijsende kind in een vliegtuig. De nieuwe producent NANOEK werd afgelopen seizoen bejubeld in de pers en meermaals bestempeld tot een verrijking voor het Nederlandse musicalgenre.
Prijzen
Regulier | |
---|---|
Rang 1 | € 25,00 |
Extra informatie:
Regie: | Anouk Beugels |
---|---|
Met: | Mylène d’Anjou, Jonathan Demoor, Roben Mitchell, Lisa Schol, Lieke van den Broek, Charlotte Dommershausen en Jules Christopher |
Overige: | Tekst: Marijn Bellaard, Sjaan Flikweert, Elisabeth van Nimwegen, Ianthe Mosselman |
Heeft een pauze: | Nog niet bekend |
Ik wil: | Met vriendinnen, Verrassend bijzonder |