Contact

Openingstijden

De kassa van het Zaantheater is geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur en telefonisch bereikbaar op 075 – 6 555 333 of kaartverkoop@zaantheater.nl. Voor algemene vragen kunt u contact opnemen via 075 6 555 345 of info@zaantheater.nl.

Wanneer er ’s avonds een voorstelling is, is de kassa vanaf 18.30 uur geopend tot de start van de voorstelling geopend. Bij voorstellingen op zaterdag en zondag is de kassa een uur voor aanvang van de voorstelling geopend.

Op vrijdag 24 december en maandag 27 december is de kassa van het Zaantheater gesloten.

Kaartverkoop:

Eke Fonteijn en Marie-José van Kuik
Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop@zaantheater.nl

Receptie en kantoren:

Tel: 075 6 555 345 – info@zaantheater.nl (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Janine Overhand – 075 6 555 317 – joverhand@zaantheater.nl

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller@zaantheater.nl

Stadsprogrammering en educatie:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers@zaantheater.nl

Marketing en PR:

Liselotte van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol@zaantheater.nl
Caroline Adriaanse - 075 6 555 323 - cadriaanse@zaantheater.nl
Maja Dijkhuis - 075 6 555 326 - mdijkhuis@zaantheater.nl

Elissa Capelle - 075 6 555 325 - ecapelle@zaantheater.nl
Selima Hamouda - 075 6 555 322 - shamouda@zaantheater.nl

Technische Dienst:

Mike den Ottolander - 075 6 555 332 - mdenottolander@zaantheater.nl

Boekhouding:

Jolanda Vogelaar - 075 6 555 315 – boekhouding@zaantheater.nl

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info@zaantheater.nl

Raad van Toezicht:

Dhr. D. Emmer(voorzitter), mevr. D. van Londen, mevr. C. Kalteren, dhr. H. Leenstra en dhr. Z. Yurdakul.