Contact

Openingstijden 

De kassa van het Zaantheater is geopend van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 17.00 uur. 
Wanneer er ’s avonds een voorstelling is, is de kassa tot de start van de voorstelling geopend. Bij voorstellingen op zaterdag en zondag is de kassa een uur voor aanvang van de voorstelling geopend.

Kaartverkoop:

Eke Fonteijn, Marja Heijne en Marie-José van Kuik

Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop@zaantheater.nl

Receptie en kantoren:

Tel: 075 6 555 345 – info@zaantheater.nl (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Janine Overhand – 075 6 555 317 – joverhand@zaantheater.nl
Simone Gerkema – 075 6 555 330 – sgerkema@zaantheater.nl

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller@zaantheater.nl

Stadsprogrammering:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers@zaantheater.nl
Valentina Schreuder - 075 6 555 335 - vschreuder@zaantheater.nl

PR, Marketing en Educatie:

Liselotte van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol@zaantheater.nl
Caroline Adriaanse - 075 6 555 323 - cadriaanse@zaantheater.nl
Maja Dijkhuis - 075 6 555 326 - mdijkhuis@zaantheater.nl

Technische Dienst:

 

Boekhouding:

Jolanda Vogelaar - 075 6 555 315 – boekhouding@zaantheater.nl

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info@zaantheater.nl

Raad van Toezicht:

Dhr. D. Emmer(voorzitter), mevr. D. van Londen, dhr. H. Leenstra en dhr. Z. Yurdakul.