Contact

Openingstijden 

De kassa van het Zaantheater is van 6 juli t/m 2 augustus gesloten. We zijn deze periode wel per mail bereikbaar via kaartverkoop@zaantheater.nl. Vanaf maandag 3 augustus is de kassa van het Zaantheater geopend van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur.

Kaartverkoop:

Eke Fonteijn, Marja Heijne, Marie-José van Kuik en Joke Voogel

Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop@zaantheater.nl

Receptie en kantoren:

Tel: 075 6 555 345 – info@zaantheater.nl (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Janine Overhand – 075 6 555 317 – joverhand@zaantheater.nl
Simone Gerkema – 075 6 555 330 – sgerkema@zaantheater.nl

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller@zaantheater.nl

Stadsprogrammering:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers@zaantheater.nl
Valentina Schreuder - 075 6 555 335 - vschreuder@zaantheater.nl

PR, Marketing en Educatie:

Lisselote van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol@zaantheater.nl
Caroline Adriaanse - 075 6 555 323 - cadriaanse@zaantheater.nl
Maja Dijkhuis - 075 6 555 326 - mdijkhuis@zaantheater.nl

Technische Dienst:

 

Boekhouding:

Jolanda Vogelaar - 075 6 555 315 – boekhouding@zaantheater.nl

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info@zaantheater.nl

Raad van Toezicht:

Dhr. D. Emmer(voorzitter), mevr. D. van Londen, dhr. H. Leenstra en dhr. Z. Yurdakul.