Contact

Openingstijden:

De kassa van het Zaantheater is gesloten van maandag 12 juli t/m zondag 8 augustus. Deze weken is de kassa wel bereikbaar via e-mail: kaartverkoop@zaantheater.nl. Vanaf maandag 9 augustus is de kassa in het Zaantheater weer geopend en telefonisch bereikbaar op 075 – 6 555 333.

Kaartverkoop is de gehele zomer mogelijk via deze website.

Het zomerterras is de hele zomer geopend op zaterdag en zondag van 12.00 tot 22.00 uur. Wilt u reserveren voor een lunch, diner of borrel met uitzicht op de Zaan, dan kan dit tijdens de openingstijden van het terras op 075 – 6 555 327.

Kaartverkoop:

Eke Fonteijn en Marie-José van Kuik
Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop@zaantheater.nl

Receptie en kantoren:

Tel: 075 6 555 345 – info@zaantheater.nl (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Janine Overhand – 075 6 555 317 – joverhand@zaantheater.nl

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller@zaantheater.nl

Stadsprogrammering en educatie:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers@zaantheater.nl
Valentina Schreuder - 075 6 555 335 - vschreuder@zaantheater.nl

Marketing en PR:

Liselotte van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol@zaantheater.nl
Caroline Adriaanse - 075 6 555 323 - cadriaanse@zaantheater.nl
Maja Dijkhuis - 075 6 555 326 - mdijkhuis@zaantheater.nl
Regina van 't Veer - 075 6 555 326 - rvantveer@zaantheater.nl

Technische Dienst:

Mike den Ottolander - 075 6 555 332 - mdenottolander@zaantheater.nl

Boekhouding:

Jolanda Vogelaar - 075 6 555 315 – boekhouding@zaantheater.nl

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info@zaantheater.nl

Raad van Toezicht:

Dhr. D. Emmer(voorzitter), mevr. D. van Londen, mevr. C. Kalteren, dhr. H. Leenstra en dhr. Z. Yurdakul.