Contact

Openingstijden 

De receptie en de kassa van het Zaantheater zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 16.00 uur en telefonisch bereikbaar op 075 – 6 555 333 of kaartverkoop@zaantheater.nlVoor algemene vragen kunt u contact opnemen via 075 6 555 345 of info@zaantheater.nl.

Kaartverkoop:

Eke Fonteijn en Marie-José van Kuik
Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop@zaantheater.nl

Receptie en kantoren:

Tel: 075 6 555 345 – info@zaantheater.nl (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Janine Overhand – 075 6 555 317 – joverhand@zaantheater.nl

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller@zaantheater.nl

Stadsprogrammering en educatie:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers@zaantheater.nl
Valentina Schreuder - 075 6 555 335 - vschreuder@zaantheater.nl

Marketing en PR:

Liselotte van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol@zaantheater.nl
Caroline Adriaanse - 075 6 555 323 - cadriaanse@zaantheater.nl
Maja Dijkhuis - 075 6 555 326 - mdijkhuis@zaantheater.nl
Regina van 't Veer - 075 6 555 326 - rvantveer@zaantheater.nl

Technische Dienst:

Mike den Ottolander - 075 6 555 332 - mdenottolander@zaantheater.nl

Boekhouding:

Jolanda Vogelaar - 075 6 555 315 – boekhouding@zaantheater.nl

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info@zaantheater.nl

Raad van Toezicht:

Dhr. D. Emmer(voorzitter), mevr. D. van Londen, dhr. H. Leenstra en dhr. Z. Yurdakul.