Contact

Kaartverkoop:

Eke Fonteijn, Marja Heijne, Marie-José van Kuik, Merel van der Ploeg en Joke Voogel
Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop (@zaantheater.nl)
Dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, bij avondvoorstellingen tot aanvang van de voorstelling.
Op zaterdag, zondag en maandag vanaf een uur voor aanvang tot aanvang van de voorstelling.

Receptie en kantoren:

Tel: 075 6 555 345 – info (@zaantheater.nl) (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Janine Overhand – 075 6 555 317 – joverhand ( @zaantheater.nl)
Simone Gerkema – 075 6 555 330 – sgerkema (@zaantheater.nl)

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller (@zaantheater.nl)

Stadsprogrammering:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers (@zaantheater.nl)
Valentina Schreuder - 075 6 555 335 - vschreuder (@zaantheater.nl)

PR, Marketing en Educatie:

Ceciel Kockelmans – 075 6 555 324 – lvanzwol (@zaantheater.nl)
Liselotte van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol (@zaantheater.nl)
Gerrit-Jan Oude Sogtoen  – 075 6 555 326 – goudesogtoen ( @zaantheater.nl)
Saskia Roos - 075 6 555 325 - sroos ( @zaantheater.nl)
Marjolein Mol - 075 6 555 323 - mmol (@zaantheater.nl)
Merel van der Ploeg - 075 6 555 337 - mvanderploeg (@zaantheater.nl)
Kayleigh Smit - 075 6 555 322 - ksmit (@zaantheater.nl)

Technische Dienst:

Yde Kruisinga – 075 6 555 332 – ykruisinga  ( @zaantheater.nl)

Personeelszaken:

Jeannette Zwaan - 075 6 555 321 - personeelszaken (@zaantheater.nl)

Boekhouding:

Koen Pieters - 075 6 555 315 – boekhouding (@zaantheater.nl)

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info (@zaantheater.nl)

Raad van Toezicht:

Mevr. Th. Dekker (voorzitter), dhr. H. Leenstra, Dhr. D. Emmer, mevr. F. Renckens-Stenneberg en mr. dr. H.H. Sieben.