Contact

Gewijzigde openingstijden in verband met het Coronavirus:

De kassa van het Zaantheater is momenteel alleen telefonisch bereikbaar op dinsdag en donderdag van 10.00 tot 12.00 uur. 

Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop@zaantheater.nl

Kaartverkoop:

Eke Fonteijn, Marja Heijne, Marie-José van Kuik en Joke Voogel

Tel: 075 6 555 333 – kaartverkoop@zaantheater.nl

Maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur, bij avondvoorstellingen tot aanvang van de voorstelling.
Op zaterdag, zondag en maandag vanaf een uur voor aanvang tot aanvang van de voorstelling.

Receptie en kantoren:

Tel: 075 6 555 345 – info@zaantheater.nl (niet voor kaartverkoop)

Commerciële/particuliere verhuringen en horeca:

Janine Overhand – 075 6 555 317 – joverhand@zaantheater.nl
Simone Gerkema – 075 6 555 330 – sgerkema@zaantheater.nl

Programmering:

Kim Muller – 075 6 555 307 – kmuller@zaantheater.nl

Stadsprogrammering:

Sander Buckers – 075 6 555 305 – sbuckers@zaantheater.nl
Valentina Schreuder - 075 6 555 335 - vschreuder@zaantheater.nl

PR, Marketing en Educatie:

Liselotte van Zwol - 075 6 555 324 - lvanzwol@zaantheater.nl
Saskia Roos - 075 6 555 325 - sroos@zaantheater.nl
Caroline Adriaanse - 075 6 555 323 - cadriaanse@zaantheater.nl
Maja Dijkhuis - 075 6 555 326 - mdijkhuis@zaantheater.nl
Kayleigh Smit - 075 6 555 322 - ksmit@zaantheater.nl
Melanie Okkerse - 075 6 555 337 - mokkerse@zaantheater.nl

Technische Dienst:

Yde Kruisinga – 075 6 555 332 – ykruisinga@zaantheater.nl

Boekhouding:

Jolanda Vogelaar - 075 6 555 315 – boekhouding@zaantheater.nl

Directeur:

Angelique Finkers – 075 6555 345 – info@zaantheater.nl

Raad van Toezicht:

Mevr. Th. Dekker (voorzitter), dhr. H. Leenstra, dhr. D. Emmer, mevr. F. Renckens-Stenneberg en mr. dr. H.H. Sieben.